SlovenskyEnglishpa ruskyDeutchPolski
Databáza ubytovaní:
www.spanie.pl

Dovolenka na Slovensku
chaty, chalupy, hotely, penzióny

web site hit counter
tel./fax: 00421 44 4372 392 mobil: 0905 147 661


O prostredí, o apartmánoch

Čerstvy vzduch, čisté horské pramene, termálne kúpaliská, majestátne hory, vôňa zelenej trávy a schnúceho sena, pracovití ľudia. Takto sa dá charakterizovať Liptov.

Ponúkame celoročné ubytovanie apartmánového typu. Sú to vlastne dva apartmány so samostatnými vchodmi. Každá izba má svoju kúpelňu . V každej kuchynke sa nachádza chladnička, mikrovlnka, šporák rýchlovarná konvica a televízor. Apartmány vybavené nadštandard za super ceny.

Vás, ktorí ste ešte Liptov nenavštívili srdečne pozývame na letnú i zimnú dovolenku, ktorá sa dá využiť mnohostanne. Aj tých, čo už Liptov poznajú pozývame do nového príjemného prostredia Naša obec je známa v širokom okolí svojim folklórom a nevšednými prírodnými krásami. Prídte si oddýchnuť, načerpať nových síl, spoznávať kraj i nových ľudí. Dúfam, že sa Vám bude u nás páčiť, a po odchode s dovolenky sa s nami budete lúčiť ako s dlhoročnými priateľmi.

Obec liptovské Sliače sa nachádza v údolí medzi Chočskými vrchmi a Nizkymi Tatrami. Na polceste medzi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom. Táto poloha je ideálna pre každého kto chce navštíviť a spoznávať krásy Liptova. Obec sa skladá s troch častí: Nižný Sliač, Stredný Sliač a Vyšný Sliač. Apartmány SLNIEČKO sa nachádzajú v Vyšnom Sliači, ulica Stupy č. 1467/23. Nachádzame sa na južnej strane, takže nás stále hladká svojimi teplými lúčmi slnko.

Apartmán č. 1 - izba Apartmán č. 1 - kuchynka
3 lôžková izba, kuchynka s jedálenským kútom, kúpelňa
Apartmán č. 2 - jedáleň Apartmán č. 2 - izba
Kuchynka s jedálňou, 2 lôžková izba, 4 lôžková izba, každá izba má vlastnú kúpelňu

Ďakujeme, že ste si zo širokej ponuky vybrali našu internetovú stránku. Veľmi radi Vás privítame v našich apartmánoch.